Empik #premieraonline Wojciech Waglewski

Wojciech Waglewski (Waglewski Fisz Emade) – czwartek, 8 października, godz. 18:00

Artystyczne drogi Waglewskich splatają się po raz trzeci. Po siedmiu latach od złotej płyty „Matka Syn Bóg” Waglewski Fisz Emade powracają z albumem „Duchy ludzi i zwierząt” (Mystic Production). Podczas spotkania online ze słuchaczami o pracy nad nowym materiałem opowie Wojciech Waglewski.
 
Na trzeciej wspólnej płycie muzycy przechodzą od utworów spokojnych i refleksyjnych, aż do dynamicznych, wręcz radosnych brzmień, zręcznie mieszając przy tym gatunki muzyczne.
 
Szerokie spojrzenie na muzykę, jakie prezentują Wojciech, Bartosz Fisz i Piotr Emade Waglewscy, po raz kolejny zaowocowało albumem o silnym artystycznym wyrazie. Fani poprzednich płyt tria z pewnością znajdą na „Duchach ludzi i zwierząt” brzmienia znane wcześniej, charakterystyczne dla zespołu, ale jak mówi Wojciech Waglewski: – Nasze nowe piosenki są inne niż stare, ładniejsze. Płyta też będzie ładniejsza i inna.
 
Na spotkanie zapraszają również Mystic Production oraz Going. Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/empikcom
 
Empik/Zdjęcie główne:Empik