Empik #premieraonline Alvaro Sole

Alvaro Soler – poniedziałek, 12 lipca, godz. 18:00

Fani pochodzącego z Hiszpanii muzyka mają powody do świętowania. Piosenkarz powraca po trzech latach z albumem pt. „Magia”. Z tej okazji muzyk pojawi się na spotkaniu w ramach cyklu Premiera online. Rozmowę poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge.
Jak tłumaczy sam artysta, pierwszy singiel zapowiadający nową płytę, „Magia”, został zainspirowany jego relacją z fanami. – Moi słuchacze przypomnieli mi, dlaczego w ogóle zabrałem się za tworzenie muzyki. To było wspaniałe doświadczenie, móc pisać dla moich fanów i przy okazji tańczyć w całym procesie. Jeśli tak zachowujesz się pod wpływem piosenki, to wiesz, że jest w porządku – zdradził Soler.
Według piosenkarza słowo „magia” zawiera w sobie wachlarz nieuchwytnych emocji i doświadczeń. Więcej tajemnic muzyk zdradzi podczas rozmowy online.

Na spotkanie zaprasza Empik wspólnie z Universal Music Polska oraz Going.

Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy. Partnerem cyklu Premiera online jest mBank.

Empik/Zdjęcie główne: Empik