Empik #premieraonline Ochman

Ochman – poniedziałek, 22 listopada, godz. 20:00

Krystian Ochman, zwycięzca 11. edycji The Voice of Poland, prezentuje debiutancki album zatytułowany po prostu „Ochman”. O pracy nad krążkiem porozmawia z Katarzyną Borowiecką. Odpowie też na pytania internautów.
 
Na płycie znalazło się 11 utworów i nie mogło zabraknąć na niej takich singli jak „Światłocienie”, „Wielkie tytuły”, „Prometeusz”, „Wspomnienie”, czy „Ten sam ja”. Uczestnictwo Krystiana w telewizyjnym show zostało bardzo entuzjastycznie przyjęte przez widzów. Ochman nazywany był objawieniem i fenomenem, a jego pierwszy autorski utwór „Światłocienie” typowano jako jeden z najlepszych debiutanckich singli laureatów The Voice of Poland. Piosenka zanotowała aż 300 tys. odtworzeń w serwisach streamingowych w tydzień. Singiel osiągnął status złotej płyty.
 
Ochman urodził się i wychował w USA, niedaleko Waszyngtonu. Jego rodzice wyjechali do Stanów na studia i do pracy jeszcze w czasach komunizmu. Przełomowym momentem w życiu Krystiana było zagranie roli księcia w licealnym przedstawieniu. Gdy dziadek, słynny polski tenor Wiesław Ochman, wysłuchał jego występu, poradził mu podjęcie studiów na Akademii Muzycznej w Katowicach. Krystian jest również instrumentalistą – gra na fortepianie i trąbce. Aktywnie uczestniczy też w procesie produkcji swojego materiału muzycznego.
Na spotkanie z Ochmanem zaprasza Empik wspólnie z Universal Music Group oraz Going.
 
Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/empik.com. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy. Partnerem cyklu Premiera online jest mBank.
 
Empik/Zdjęcie główne: Empik