Empik #premieraonline Czesław Mozil

Czesław Mozil – wtorek, 23 listopada, godz. 18:00

Po trzech latach przerwy Czesław Mozil prezentuje premierowy materiał. „#IDEOLOGIAMOZILA” to album bardzo osobisty – zbiór obserwacji świata, ale i najbliższego otoczenia. O tym, jakie refleksje zostały zawarte na płycie, Czesław Mozil opowie podczas spotkania online. Rozmowę z muzykiem poprowadzi Agnieszka Szydłowska. 
 
Album stanowi zamknięty w 11 piosenkach manifest ważnych dla Czesława Mozila spraw i wartości, które podzielają również obecni na płycie goście. Piosenka „Z miłości” z udziałem Hani Rani opowiada o przemocy domowej. „To nasze coś” porusza temat świadomej decyzji o nieposiadaniu dzieci, a „Dzień, w którym uśmiech znikł” to opowieść o ogromnej odpowiedzialności, jaka w tej chwili ciąży na naszym społeczeństwie. Michał Sławecki, światowej klasy kontratenor, podjął się zaśpiewania w niej partii oprawcy.
 
Stanisław Soyka w „Pan tu nie stał” zgodził się zostać przedstawicielem pokolenia, które nie chce zrozumieć młodszej generacji, a Czadoman w „Autorytecie” wyśpiewał hymn o wszystkich „nieomylnych” krytykach muzycznych. Za produkcję albumu „#IDEOLOGIAMOZILA” odpowiada ceniony w świecie hip-hopu Matheo, natomiast wokale nagrał i zmiksował Marcin Bors. 
 
Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/empik.com. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy. Partnerem cyklu Premiera online jest mBank.
 
Empik/Zdjęcie główne: Empik