Empik #premieraonline Ruskiefajki

Ruskiefajki – poniedziałek, 21 lutego, godz. 20:00

Ruskiefajki to objawienie roku 2021 na polskiej scenie rapowej i popowej. Pojawiła się jakby znikąd – w maju 2020 nagrała viralowe #Hot16Challenge2 i z miejsca zdobyła ogromną popularność. Wokalistka w walentynki zaprezentowała słuchaczom swój debiutancki krążek „Gejsza” (e-Muzyka). Opowie o nim podczas spotkania z cyklu Premiera online. Rozmowę z Ruskiefajki poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge.
 
Fani zachwycili się charakterystycznym głosem, oryginalnym stylem, silną osobowością i charyzmą wokalistki. W ostatnich miesiącach można było usłyszeć Ruskiefajki na singlach różnych wykonawców, m.in. Majora SPZ, Kartky’ego, PIT-a, Zarzyckiego, Wyszyńskiego i Śliwy. Każdy z tych utworów podbił serca słuchaczy. Podobnie było z debiutanckim solowym singlem Ruskiefajki, zatytułowanym „Szatan kazał tańczyć”. Utwór wydany w sierpniu 2020 uzyskał ponad 7 milionów odtworzeń na YouTube. Z dobrym przyjęciem spotkały się również single „Bóg kazał przestać” z czerwca zeszłego roku, „Bajeczka” wydana we wrześniu oraz „Romance” (feat. Floral Bugs) z października.
 
Na spotkanie z Ruskiefajki zaprasza Empik wraz z e-Muzyka i Going. 
 
Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/Empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy.
 
Widzowie, którzy chcieliby zapytać o coś gościa spotkania Premiera online bądź go w oryginalny sposób pozdrowić, mogą nagrać wypowiedź w formie krótkiego video i przesłać na adres premiera@empik.com. Wybrane materiały zostaną wyemitowane podczas spotkania, a ich autorzy otrzymają nagrody.
 
Empik/Zdjęcie główne: Empik