HBO GO zaskakuje dzięki IPLI.

Platforma streamingowa IPLA miło nas zaskoczyła, dołączając do oferty wydzielony pakiet HBO.

HBO małymi krokami wydziela swój serwis VOD od standardowej oferty telewizyjnej. Już w kilku krajach w tym w Europie zaczął oferować serwis VOD w osobnej ofercie, (o czym pisaliśmy tutaj) bez obowiązku podpisywania dodatkowych umów z operatorami telewizyjnymi czy tez telekomami.

Przyszedł czas na nasz kraj, o czym zapewne wielu fanów tej marki marzyło wielu lat. We współpracy z IPLĄ otrzymujemy dostęp do pakietu HBO, na który składa się serwis VOD oraz dostęp do kanałów live. W jakości HD takich jak: HBO HD, HBO2 HD, HBO3 HD, Cinemax HD, Cinemax2 HD, AXN HD, AXN Black SD, AXN White SD oraz AXN Spin HD.

Koszt miesięcznej subskrypcji przez IPLĘ wynosi 35 zł i w każdym momencie możemy zrezygnować, tak jak jest to przyjęte we wszystkich tego typu serwisach subskrypcyjnych. IPLA na początek oferuje również bezpłatny 14-dniowy okres próbny z możliwością rezygnacji bez dodatkowych opłat.

Oferta ograniczona jest technicznie do platformy IPLI, dlatego też nie ma możliwości zarejestrowania się dzięki tej subskrypcji bezpośrednio w aplikacji HBO GO. Jednak aplikacja IPLI dostępna jest na wiele urządzeń w tym na systemy Android, iOS oraz na Smart TV, dzięki czemu otrzymujemy dostęp do oferty HBO wszędzie gdzie dysponujemy dostępem do internetu.

Z radością testujemy dostęp do HBO przez IPLĘ. Jeśli jakość techniczna nie stanie nam na przeszkodzie to również dostęp do aplikacji HBO GO nie będzie potrzebny.