Lutowe premiery w HBO GO

Wśród lutowych premier na HBO GO znajdą się pozycje dla miłośników kina akcji, thrillerów i horrorów, opowieść obyczajowych, komediowych, jak i filmy idealne na romantyczne wieczory.

Miesiąc rozpocznie się od premiery nowego sezonu serialu Max Original Wychowane przez wilki opowiadającego o dwóch androidach, których zadaniem jest wychowanie ludzkich dzieci na dziewiczej planecie. Matka i Ojciec, wraz z gromadką sześciorga swoich ludzkich dzieci, dołączają do nowo utworzonej ateistycznej kolonii zamieszkującej tajemniczą tropikalną strefę planety Kepler 22 b. Inną premierą miesiąca będzie nowy, trzeci już sezon Genialnej przyjaciółkiserialu opartego na cyklu powieści Eleny Ferrante przedstawiającego historię trwającej sześćdziesiąt lat przyjaźni między dwoma kobietami.

W Walentynki swoją premierę będzie mieć drugi sezon uczciwego i pełnego humoru podejścia do złożonej natury relacji małżeńskich autorstwa Nicka Hornby’ego. W serialu Status związku, bo o nim mowa, tym razem w rolach głównych zobaczymy Patricię Clarkson i Brendana Gleesona.

Inną opowieścią o skomplikowanej relacji będzie też powracający z finałowym sezonem serial Obsesja Eve. To historia z Sandrą Oh oraz Jodie Comer w rolach agentki MI6 oraz zabójczyni, które łączy skomplikowana historia, ale przede wszystkim obopólna obsesja na swoim punkcie. Innym serialem powracającym z nowym sezonem będzie Folklor, czyli antologia HBO Asia składająca się z opowieści inspirowanych mitami głęboko zakorzenionymi w azjatyckiej tradycji.

Do HBO GO wróci też serial Snowfall opowiadający o narkotykowej epidemii, która paraliżowała życie Los Angeles w latach osiemdziesiątych i miała ogromny wpływ na kulturę miasta. W lutym swoją premierę będzie mieć także nowy sezon pełnego ironii i sarkazmu show, którego gospodarzem jest John Oliver – Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem. W programie gospodarz, jak zawsze, zaprezentuje swój własny punkt widzenia na wiele społecznych, politycznych i egzystencjalnych kwestii.

W nadchodzącym miesiącu nie zabraknie też premier filmowych. Będzie wśród nich King Richard: Zwycięska rodzina, czyli opowieść o Richardzie Williamsie (w tej roli świetny Will Smith), niezrażającym się problemami ojcu, który wychował dwie najbardziej utalentowane sportsmenki wszech czasów – Venus i Serenę – i zmienił oblicze tenisa. Kolejną premierą będzie film Wszyscy święci New Jersey – to prequel kultowego serialu HBO Rodzina Soprano. Rywalizujący przestępcy umacniają swoją pozycję w półświatku, co zagraża pozycji mafijnej rodziny DiMeo, która kontroluje miasto naznaczone coraz bardziej widocznymi rasowymi podziałami. Nowością lutego będzie również najnowszy film reżysera głośnego horroru Obecność Jamesa Wana – Wcielenie. Obraz opowie o Madison, którą prześladują przerażające wizje brutalnych morderstw. Pewnego dnia kobieta uświadamia sobie, że koszmary, które budzą ją w środku nocy są obrazem rzeczywistości.

W lutym do serwisu HBO GO dodany zostanie także najnowszy film Clinta Eastwooda Cry Macho, w którym artysta nie tylko stanął za kamerą, ale także wystąpił w roli głównej. To historia Mike’a Milo, niegdyś wielkiej gwiazdy rodeo, który na prośbę byłego szefa jedzie do Meksyku, żeby sprowadzić do domu jego syna. Fanów Angeliny Jolie na pewno ucieszy kolejna nowość nadchodzącego miesiąca, czyli produkcja zatytułowana Ci, którzy życzą mi śmierci. W filmie aktorka wciela się w rolę strażaczki próbującej pomóc przerażonemu dwunastolatkowi, którego ściga dwóch morderców.

Czytaj więcej