CANAL + Online podnosi ceny

Od 24 lipca tego roku zmieni się oferta serwisu, a ceny wybranych pakietów ze sportem oraz najlepszymi serialami i filmami zostaną zaktualizowane. Obecną cenę będzie można jednak zachować – wystarczy aktywować pakiet przed aktualizacją cen i kontynuować miesięczna płatność. Szczegóły zmian prezentujemy poniżej.

CANAL+ online to serwis streamingowy, w którym można oglądać filmy i seriale na życzenie – bez zobowiązań i abonamentu. Serwis ofertuje również dostęp do najlepszych sportowych transmisji online: meczów piłki nożnej, tenisa, NBA i żużla na żywo. W każdej chwili można również skorzystać z usługi CANAL+ live, czyli dostępu do tradycyjnych kanałów telewizyjnych, w tym w jakości 4K. Z serwisu można korzystać na wielu urządzeniach, odtwarzać treści w dwóch streamach jednocześnie i dzielić konto z rodziną.
 
24 lipca zmieni się cena za pakiet CANAL+ z obecnych 49 zł miesięcznie na 54 zł miesięcznie.
 
Pakiet gwarantuje dostęp do tysięcy godzin seriali i filmów na życzenie – m.in. najlepszych oryginalnych produkcji CANAL+, takich jak „Sortownia”, „Emigracja XD”, „The Office PL”, „Kruk. Czorny woron nie śpi”, „Klangor”, „Belfer” (trzeci sezon już po wakacjach), „Król” czy „Żmijowisko”.
 
CANAL+ oferuje również dostęp do pakietu CANAL+ Seriale i Filmy, czyli wszystkiego co oferuje pakiet CANAL+ z wyłączaniem sportu. Cena paczki nie zmieni się i będzie nadal oferowana za 29 zł/mies.
 
Z pakietu CANAL+ można również skorzystać w ofertach długoterminowych, czyli płacąc z góry za kilka miesięcy korzystania z serwisu w cenie korzystniejszej niż przy płatności w miesięcznej subskrypcji. Obecnie oferty długoterminowe są dostępne w opcjach na 6 miesięcy. Po 24 lipca zostaną zastąpione ofertami na 12 miesięcy.
 
Ceny za pakiety będą kształtować się następująco:
 
Pakiet CANAL+ Seriale i Filmy: 19 zł miesięcznie. W ofercie subskrypcyjnej (płatnej co miesiąc) cena pakietu to 29 zł miesięcznie. 
​Pakiet CANAL+ z ofertą Eleven Sports i Polsat Sport Premium: 54 zł miesięcznie (obniżka o 5 zł/mies. w porównaniu do oferty na 6 miesięcy). W ofercie subskrypcyjnej (płatnej co miesiąc) cena pakietu to 69 zł miesięcznie (a po 24 lipca 74 zł mies.).
 
Obecni subskrybenci i nowi klienci mogą w prosty sposób zachować obecną ceną.
 
Wszyscy klienci, którzy już teraz korzystają z oferty CANAL+ online lub przed 24 lipca aktywują dowolny pakiet, zachowają obecne ceny w przyszłości. Warunkiem jest utrzymanie ciągłości miesięcznej subskrypcji. Wyłączenie danego pakietu i jego ponowna aktywacja po 24 lipca będzie skutkowała zakupem w nowej, wyższej cenie.
 
Canal Plus