Soccer ball with futsal player sitting and tying sport shoelaces in stadium hall. Futsal player and training equipment on the wooden floor.

Mecze STATSCORE Futsal Ekstraklasa w WP Pilot

WP Pilot poszerza swoją ofertę sportową i od 11 września będzie partnerem internetowym STATSCORE Futsal Ekstraklasy. Od sezonu 2021/22 210 transmisji meczów STATSCORE Futsal Ekstraklasy będzie można obejrzeć na platformie WP Pilot.

Ekstraklasa Futsalu jest najwyższą w hierarchii klasą ligowych rozgrywek tej dyscypliny w Polsce. Triumfator, który pokona pozostałe 15 drużyn zostaje Mistrzem Polski, zaś najsłabsze drużyny spadają do I ligi.

WP Pilot będzie jedyną platformą, na której będzie można obejrzeć wszystkie 210 spotkań STATSCORE Futsal Ekstraklasy transmitowanych w internecie. Transmisje będą realizowane w weekendy, w jakości HD, na dedykowanych kanałach w ramach WP Pilota. Rozgrywki potrwają do końca maja 2022. 

WP Pilot to także miejsce dla prawdziwych kibiców. To właśnie w WP Pilocie spotykają się fani piłki nożnej, Formuły 1, żużla czy sportów walki. To w WP Pilot dostępne są kanały sportowe grupy Eleven Sports, transmisje rozgrywek MMA, mecze Polskiej Ligi Esportowej, a teraz także Futsal Ekstraklasy.

Piłka zostaje w grze na stronie WP Pilota i to jest świetna informacja dla naszych abonentów poszukujących, szczególnie ostatnimi czasy, sportowych emocji na żywo, w świetnej jakości, a do tego w dowolnym miejscu, na dowolnym urządzeniu. Futsal to niesamowicie szybki, dynamiczny sport drużynowy, na pewno widzowie nie będą się nudzić – podkreśla Marcin Malicki, szef WP Pilota.

– Cieszymy się ze współpracy. Na pewno to kolejny krok w rozwoju naszej kochanej dyscypliny. Sprzedaż praw do transmisji meczów w internecie to proces i konsekwencja trzech ostatnich lat. Jesteśmy dumni, że będziemy w tak prestiżowym towarzystwie innych dyscyplin na platformie WP Pilot. Liczę, że nasi kibice będą także zadowoleni, a w przyszłości znacznie powiększy się ich grono – dodaje Maciej Karczyński, Prezes Futsal Ekstraklasa.

Grupa WP/Zdjęcie główne:AdobeStock_Koonsiri