Media4Fun rozpoczyna współpracę z Rafael Film.

Agencja Konsultingu Filmowego Media4Fun i Rafael Film rozpoczęli strategiczną współpracę. Tym samym Media4Fun poszerzy swoje filmowe portfolio o tytuły dla widzów kina gatunkowego.  

Do tej pory filmy produkowane i dystrybuowane przez Rafael Film były dostępne w kinach, na DVD i wypożyczalni VoD „Kino pod Aniołem”. Wraz z nawiązaniem współpracy Rafael Film liczy na poszerzenie pól dystrybucji.

– Korzyści ze współpracy, zarówno dla nas, jak i dla odbiorców treści są oczywiste. Uzupełnienie pól dystrybucji o kanały telewizyjne i internetowe pomoże dotrzeć produkcjom Rafael Film do większej grupy widzów – uważa Justyna Troszczyńska, prezes Media4Fun i podkreśla, że zależało jej, by w portfolio agencji znalazły się filmy dla każdego grona odbiorców.

– Nasze filmy trafiały dotąd do najbardziej zainteresowanych. Dzięki współpracy z Agencją Media4Fun mamy nadzieję na dotarcie z naszą ofertą do większego grona odbiorców – dodaje Przemysław Wręźlewicz, dyrektor Rafael Film.

Media4Fun to Agencja Konsultingu Filmowego założona i prowadzona przez Justynę Troszczyńską. Współpracuje z czołowymi polskimi stacjami telewizyjnymi i platformami VoD, dostarczając treści video reprezentowanych Producentów Filmowych i Dystrybutorów.

Rafael Film jest częścią Domu Wydawniczego Rafael,  krakowskiego wydawnictwa, znanego z wydawania książek z pozytywnym przesłaniem. Działalność filmowa to jeden z głównych kierunków rozwoju na najbliższe lata.

Źródło: Biuro prasowe Media4fun