Nowa metoda płatności w serwisie CANAL+ online

Klienci posiadający abonament w sieci Play mogą od dziś w łatwy sposób płacić za dostęp do tysięcy filmów, seriali oraz najlepszego sportu na żywo w serwisie CANAL+ online. Wśród metod płatności dostępnych w serwisie pojawiła się właśnie opcja „Zapłać z Play”, która pozwala na doliczenie opłaty za subskrypcję CANAL+ do rachunku za telefon czy internet.

CANAL+ online to nowoczesny serwis, który łączy świat kanałów na żywo ze światem VOD. W ofercie serwisu znalazło się 76 wyselekcjonowanych kanałów telewizyjnych na żywo oraz tysiące filmów, seriali i programów na życzenie od CANAL+ i zewnętrznych dostawców. Oferta CANAL+ online została podzielona na cztery wygodne pakiety tematyczne:

  • FILM – dla fanów dobrego kina i seriali. Premiery największych hitów kinowych oraz najpopularniejsze polskie i światowe seriale. Dostęp do kanałów na żywo oraz treści na życzenie od nadawców, takich jak CANAL+, HBO, AleKino+ czy Filmbox (50 zł)    
  • SPORT– stworzony dla kibiców. Transmisje najważniejszych wydarzeń sportowych z Polski i ze świata. To piłka nożna na najwyższym poziomie: Premier League, Bundesliga, LaLiga, Serie A, PKO BP Ekstraklasa, Ligue 1. W pakiecie dostępny jest także żużel (PGE Ekstraliga oraz eWinner 1. Liga Żużlowa), tenisowe turnieje WTA, F1, piłka ręczna, NBA, sporty walki i magazyny sportowe. Największe sportowe emocje gwarantują: CANAL+, CANAL+ SPORT, Eleven Sports, Sportklub HD, Fightklub HD i TVP SPORT (50 zł)
  • FUN&INFO – dla każdego. Newsy, dokumenty, lifestyle, muzyka i programy rozrywkowe dla całej rodziny. Programy informacyjne z Polski i całego świata, najlepsza rozrywka i bogata kolekcja dokumentalna od takich nadawców kanałów, jak TVN24, TVP INFO, National Geographic, Paramount czy FOX (25 zł)
  • KIDS – dla dzieci. Znane i kochane przez dzieci w każdym wieku animacje, bajki i programy. Bogata kolekcja od zaufanych nadawców kanałów jak m.in.Minimini+, Cartoon Network, Disney, Nickelodeon Play (10 zł)

Użytkownicy mogą dowolnie konfigurować i zmieniać pakiety, płacąc za wszystko w modelu subskrypcyjnym i bez długoterminowych zobowiązań. Aktywacja i rezygnacja z pakietów może nastąpić w dowolnym momencie.

Play od 2016 roku rozwija usługę PLAY NOW oraz współpracę z serwisami wideo, aby klienci operatora mogli wygodnie korzystać z szerokiego portofolio usług. Klienci Play mogą łatwo i bezpiecznie płacić z rachunkiem operatora za dostęp do Netflix, Amazon Prime Video czy Chili. Dziś do tego grona dołącza CANAL+ online.

Play jest jednocześnie pierwszym operatorem, który daje swoim Klientom możliwość dołączenia do rachunku płatności za pakiety CANAL+ online. W tym celu wystarczy na stronie serwisu wskazać opcję „Zapłać z Play” w trakcie finalizacji zamówienia i przejść krótki proces weryfikacji z wykorzystaniem swojego numeru telefonu. Z nowej metody płatności mogą skorzystać wyłącznie klienci Play związani z operatorem umową. Więcej o usłudze można przeczytać na www.play.pl/dcb.

CANAL+ online pozwala zapomnieć o sztywnych ramówkach. Użytkownicy mogą cofać wybrane programy wyemitowane w telewizji nawet do 14 dni wstecz, cofać i pauzować ulubione programy na żywo, kontynuować odtwarzanie na innym urządzeniu czy pobierać wybrane treści na żądanie do pamięci urządzenia mobilnego.

W serwisie zaimplementowano nowoczesną wyszukiwarkę oraz zaawansowany system rekomendacji wspierany przez redakcję CANAL+, która codziennie poleci najciekawsze pozycje do obejrzenia. W wybranych materiałach dostępnych w CANAL+ online można wybierać spośród oryginalnej ścieżki dźwiękowej, lektora, dubbingu lub napisów oraz dzielić ekran i oglądać nawet cztery kanały informacyjne lub sportowe w tym samym czasie.

Z CANAL+ online można korzystać przez przeglądarkę internetową na stronie ogladaj.canalplus.pl, aplikację mobilną na iOS i Android, aplikację dla telewizorów z systemem Android TV, Apple TV, na dedykowanym dekoderze CANAL+ BOX 4K oraz PLAY NOW TV BOX. Serwis wspiera również technologię AirPlay oraz Google Cast, co pozwala na wygodnie przesyłanie obrazu z urządzenia mobilnego na telewizor. Z serwisu można korzystać na dwóch ekranach w tym samym momencie.

CANAL+/Zdjęcie główne: CANAL+