Nowy program „Monika Olejnik. Otwarcie”

Dzisiaj w TVN24 GO zadebiutował premierowy odcinek nowego programu „Monika Olejnik. Otwarcie”.

To autorski cykl wywiadów, w którym dziennikarka, znana z bezkompromisowych dyskusji z najważniejszymi politykami w kraju, zaprasza do szczerej rozmowy ludzi kultury, sztuki, sportu oraz nauki.

Goście opowiedzą o swoich spostrzeżeniach dotyczących otaczającej nas rzeczywistości, a także planach i wyzwaniach, z jakimi muszą się mierzyć.

Pierwszym gościem Moniki Olejnik był Grzegorz Markowski, wokalista legendarnego zespołu Perfect. 27 kwietnia Artysta poinformował, że rezygnuje z udziału w pożegnalnej trasie koncertowej grupy. „Nie mogę zagrać koncertów, które wiem, że nie będą nawet w połowie takie jak kiedyś. Jest to dla mnie bardzo trudna decyzja”, napisał na profilu swojej córki Patrycji Markowskiej na Facebooku.

Premierowy odcinek „Monika Olejnik. Otwarcie” dostępny jest dla użytkowników TVN24 GO od poniedziałku 10 maja. Kolejne rozmowy ukazywać będą się w serwisie co piątek. Fragmenty programu emitowane będą również na antenie TVN24.

Monika Olejnik jest laureatką Wiktorów, została też kilkukrotnie nagrodzona Telekamerą Tele Tygodnia. Jest również zdobywczynią Grand Pressa dla najlepszego dziennikarza roku. Od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 na antenie TVN24 prowadzi „Kropkę nad i”.

TVN/Discovery/Zdjęcie główne:TVN/Discovery