Pandora Premium to żadna konkurencja

Serwis radia interentowego Pandora – niedostępny w naszym kraju – niebawem uruchomi nowy plan Premium, która od obecneego płatnego Plus (bez reklam, 5$/mies.) będzie wyróżniał się większą elastycznością w korzystaniu z serwisu. Za miesięczną opłatą 10$ słuchacz będzie mógł sam wybierać jaki utwór chce w danym momencie odsłuchać oraz załadować go na swoje urządzenie (opcja offline).  Użytkownik Pandory uzyska więcej wpływu na to czego chce słuchać, a nie jak dotychczas zdany był na proponowane stacje czy playlisty bez możliwości ingerencji w poszczególne utwory.

Pandroa stała się kolejnym serwisem streamującym muzykę na żądanie. Jak wiele innych na rynku, którzy od początku istnienia zakładali taki model i raczej Padora nie będzie dla nich konkurencją.

Nową opcję należałoby traktowac tylko jako „opcję”, ponieważ Ci, którym zależy na możliwościach słuchania muzyki według własnego wyboru już dawno korzystają dla przykładu ze Spotify, jednak jest wielkie grono słuchaczy, którzy wolą polegać na dostawcy usług i oczekują niespodzianek muzycznych, a takie oferuje właśnie radio internetowe.

Nie są podane terminy wprowadzenia nowej usługi.