Październikowe premiery na CDA Premium.

W październiku biblioteka filmów w CDA Premium powiększyła się o nowe pozycje. Wśród nowości znajdziemy zarówno mocne sensacyjne kino, filmy obyczajowe, jak i doskonałe dokumenty.

Powrót (2015) – doskonały australijski dramat przedstawiający historię zagmatwanych losów dwóch rodzin oraz ich sekretów z przeszłości. W roli głównej świetny Geoffrey Rush. 

Strangerland (2015) – mroczny thriller i zarazem dramat z niezawodną Nicole Kidman w roli głównej.

Już za tobą tęsknię (2015) – film o przyjaźni dwóch kobiet, , gdzie dramat przeplata się z humorem. Jak na brytyjską produkcję przystało opowiedziany z dużym dystansem.

Zagubieni w słońcu (2015) – dobre sensacyjne kino drogi.

Demon (2015) – bardzo chwalony i często oglądany polski thriller. Ostatni film reżysera Marcina Wrony.

Panie Dulskie (2015) – kolejna bardzo dobra polska produkcja, z Mają Ostaszewską, Krystyną Jandą i Katarzyną Figurą w rolach głównych.

Hazardzista (2013) – nagradzany na festiwalach litewsko-łotewski thriller. Kawał dobrego mocnego kina europejskiego.

Wściekłość (2010) – japoński film akcji i portret japońskiej mafii bez znieczulenia.

Ride (2014) – lekkie kino familijne w komediowym sosie.

Kraina oświeconych (2016) – film dokumentalny – przejmująca i porywająca epopeja o targanym wojnami i konfliktami Afganistanie.

Obcy w raju (2016) – fabularyzowany dokument i kolejna warta zobaczenia pozycja.

Perłowy guzik (2015) – poetycki dokument w reżyserii Patricio Guzmána to jednocześnie fantastycznie opowiedziana trudna historia Chile.

Natomiast od 14 października widzowie CDA Premium będą mogli zobaczyć Listy do M część 2. W rolach głównych Maciej Stuhr, Roma Gąsiorowska, Piotr Adamczyk, Agnieszka Dygant.

Źródło: CDA.pl