Radomir Wit z nowym politycznym talk-show w TVN24 GO

#BEZ KITU to nowy program Radomira Wita dostępny tylko w TVN24 GO. Nie będzie w nim miejsca na kłamstwa i półprawdy. Politycy muszą odpowiadać szczerze, a ich opinie będą weryfikowane. 

 
Do realizowanego na żywo politycznego talk-show Radomir Wit co miesiąc zaprosi dwoje polityków, którzy nie będą mogli uciec od trudnych pytań. Będą je mogli zadawać sobie nawzajem, pytać ich będzie Radomir Wit, ale także goście: studenci, dziennikarze i inne osoby, które mają odwagę komentować rzeczywistość polityczną i społeczną, spierać się i walczyć o swoją wizję świata.
 
Program będzie miał interaktywny charakter, znajdzie się w nim przestrzeń także dla internautów. Pojawiają się w specjalne sondy  i czerwone przyciski. Prezenter i politycy będą mogli ich użyć, gdy ktoś będzie mijał się z prawdą.
 
– Chcemy, żeby powstała przestrzeń, gdzie będzie możliwość konfrontacji wizji świata młodych z tym, co robią i robili politycy – mówi prowadzący program Radomir Wit i dodaje: – Dziś politycy mają problem z młodymi wyborcami – nie potrafią, a może nie chcą ich zrozumieć. I nawet gdy ich słuchają, to głównie po to, by uniknąć zarzutów ignorowania. A później i tak robią swoje. W naszym programie na uniki nie będzie miejsca.
 
#BEZ KITU od 5 listopada o godz. 20:30 w TVN24 GO, program będzie ukazywał się raz z miesiącu.
 

TVN/Discovery/Zdjęcie główne:TVN/Discovery