Red Bull TV pokaże na żywo cały sezon WRC

Red Bull TV pokaże pełny sezon (13 rund) Rajdowych Mistrzostw Świata WRC.  Na platformie będzie można na żywo oglądać transmisje z sobotnich odcinków specjalnych, ponadto podsumowania kolejnego dnia zmagań oraz kulisy przygotowań zespołów do rywalizacji.

Red Bull TV to w pełni darmowa platforma wideo, oferująca wideo na żywo jak również  wideo na żądanie. Oferta platformy skupia się wokół sportu, szczególnie prezentacja sportów ekstramalnych oraz muzyki i kultury. Do wyboru mamy kilka głównych kanałów tematycznych takich jak Adventure, Culture, Music, Sports, Snow, Surf, Motor oraz GoPro a także kilkanascie kanałów subtematycznych.

Red Bull TV, jak sama nazwa wskazuje nadaje w streamingu swój kanał live oraz na żywo wybrane wydarzenia jak wyścigi WRC.

Aplikacja Red Bull TV dostępna jest praktycznie na wszystkie znane urządzenia, zaczynając od smartfonów działających na Androidzie po iOS, Amazon Kindle Fire, Chromecast, urządzenia STB oraz konsole gier, w smart TV i odtwarzaczach blue-ray.