Sony i TIDAL razem promują muzykę w jakości HiFi.

Firma Sony oraz serwis muzyczny TIDAL przygotowały specjalną promocję, dzięki której miłośnicy muzyki mają możliwość słuchania jej w jakości HiFi przez 90 dni za darmo

Każdy, kto w okresie trwania promocji od 1 listopada 2017 do 31 stycznia 2018, kupi jeden z produktów Sony z technologią Bluetooth, z takich kategorii jak: słuchawki, głośniki, kina domowe lub soundbary może otrzymać za darmo voucher na dziewięćdziesięciodniowy dostęp do serwisu muzycznego TIDAL, w jakości HiFi (wartość rynkowa 120 PLN brutto).

Żeby otrzymać voucher wystarczy, w okresie trwania promocji, zarejestrować zakupiony produkt na stronie www.90dnimuzyki.pl i wgrać zdjęcie lub skan dowodu zakupu w postaci paragonu albo faktury. Po dokonaniu przez organizatora weryfikacji zgłoszenia, na podany przez uczestnika promocji adres poczty elektronicznej lub numer telefonu przesłany zostanie voucher z kodem dostępu do serwisu TIDAL.

Oferta „90 dni muzyki” ważna jest w okresie od 1 listopada 2017 do 31 stycznia 2018 lub do wyczerpania kodów promocyjnych TIDAL HiFi.

Promocja obejmuje wybrane sieci sklepów stacjonarnych oraz internetowych.

Źródło: Sony