WP Pilot z prądem.

1 sierpnia wprowadzona została usługa sprzedaży prądu wraz z pakietem kanałów telewizyjnych przez Energa Obrót. Dzięki ofercie „Telewizja tam, gdzie Ty” klienci Energi będą mogli zabrać wraz ze swoim smartfonem i oglądać gdzie tylko zechcą 70 kanałów telewizyjnych dostępnych on-line na platformie WP Pilot.

 Z usługi korzystać można również na komputerach, w Android TV, a także urządzeniach mobilnych: tabletach oraz laptopach.  Prąd z telewizją to pierwsza taka oferta na rynku energetycznym

 W ramach oferty „Telewizja tam, gdzie Ty” Energa Obrót proponuje klientom dwa pakiety kanałów. Pakiet Prestiżowy Plus – to 70 kanałów telewizyjnych online, w tym 46 w jakości HD.Pakiet Prestiżowy – to 62 kanały telewizyjne online, w tym 41 w jakości HD.

 Klienci otrzymują dostęp do najpopularniejszych kanałów informacyjnych, sportowych i kanałów dla dzieci.

– Nasza oferta „Telewizja tam, gdzie Ty” to pierwszy taki produkt na polskim rynku. Urządzenia mobilne są jednym z najbardziej wygodnych kanałów konsumowania treści wideo, których popularność rośnie niezwykle dynamicznie. 70 najpopularniejszych stacji, w tym pakiety sportowe, czy poradnikowe w atrakcyjnej cenie, to ciekawa propozycja dla bardzo szerokiego grona klientów. Dodatkową zaletą jest brak kosztów montażu, instalacji, czy aktywacji pakietu. Telewizja podąża za Tobą – czyli jest dokładnie tam, gdzie Ty. Wystarczy dostęp do Internetu. – powiedział Dariusz Chrzanowski , wiceprezes Energi Obrotu.

 Cieszymy się ze współpracy z tak ważnym partnerem jak Energa Obrót. Sprzedaż prądu wraz kontentem telewizyjnym to odpowiedź na potrzeby konsumentów. WP Pilot pozwala na dostarczanie najatrakcyjniejszym programów niezależnie od urządzenia, z którego korzystamy i miejsca, w którym przebywamy. Dzięki temu spełniamy oczekiwania pełnej mobilności i elastyczności w oglądaniu telewizji – mówi Paulina Górska, Dyrektor WP Pilot

W pakiecie Prestiżowym Plus, klienci mogą oglądać cztery kanały sportowe sieci ELEVEN SPORTS, w ramach których dostępne są rozgrywki najpopularniejszych lig, w tym hiszpańskiej La Ligi Santander, niemieckiej Bundesligi czy włoskiej Serie A TIM. Fani sportów motorowych zobaczą prestiżowe wyścigi Formula  1™ , a tenisa zmagania sportowców w ramach ATP World Tour.

 ENERGA Obrót konsekwentnie rozbudowuje swoje usługi. Dzisiaj nasi klienci mogą kupić również produkty związane z ubezpieczeniem czy dostępem do lekarzy. Naszą wizją jest być częścią życia naszych klientów w domu i w firmie, wypełniając je produktami i usługami z pogranicza bezpieczeństwa i rozrywki – dodał Dariusz Chrzanowski

 Dostęp do usług telewizji online jest możliwy z Polski oraz wszystkich krajów Unii (w ramach Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/1128 z dnia 14 czerwca 2017 r. w sprawie transgranicznego przenoszenia na rynku wewnętrznym usług online w zakresie treści). Oferta jest w sprzedaży od 1 sierpnia.

 WP Pilot to platforma do odbioru telewizji online. Telewizję w WP Pilot można oglądać w przeglądarce oraz w aplikacji na telefonie, tablecie i telewizorze, a także przez Chromecast. Z usługi miesięcznie korzysta już prawie 1,9 mln realnych użytkowników (dane: Gemius/PBI, czerwiec 2018).

Energa