Aplikacja Twitch na telewizorach Samsung Smart TV

Od teraz na telewizorach Samsung Smart TV można zainstalować odnowioną i popularną aplikację do strumieniowego przesyłania materiałów video. 

Samsung konsekwentnie rozszerza swoją bogatą ofertę aplikacji dostępną na telewizorach Smart TV, nie zapominając o graczach.

Teraz przyszła pora na specjalną platformę dla fanów oglądania wirtualnych zmagań innych użytkowników. Twitch to najbardziej znane i lubiane tego typu rozwiązanie, służące do transmisji na żywo gier czy wydarzeń e-sportowych. Oglądanie innych streamerów (graczy) stanowi dzisiaj świetną rozrywkę, która skupia sporą społeczność fanów na całym świecie.

Popularna aplikacja jest dostępna w języku polskim na wszystkich telewizorach Samsung, wyprodukowanych w latach 2018-2022. Co więcej, po zeskanowaniu kodu QR, widocznego na ekranie, zapewnia także świetną łączność ze smartfonem. Z

a pośrednictwem jego klawiatury można na bieżąco można komentować na ekranie telewizora zmagania naszych ulubionych streamerów i razem budować społeczność graczy.

Samsung