Cezary Pazura w nowym serialu Netfliksa

Cezary Pazura był kolejnym gościem projektu Domowy Klub Filmowy Online. W trakcie rozmowy z Weroniką Wawrzkowicz aktor opowiedział o kulisach pracy nad kultowym „Kilerem” oraz  zdradził swoje najbliższe zawodowe plany. 
 
Jak się okazuje jeden z najpopularniejszych polskich aktorów pojawi się w nowym serialu Netfliksa. Jak wyznał żartobliwie.

„Gram tam ojca, ale to nie jest duża rola. Zawsze dzieci grają więcej niż ojcowie”. Trwająca pandemia spowolniła prace nad innym projektem, w którym również zobaczymy Cezarego Pazurę. „Jest też film, który zaczęliśmy przed koronawirusem. O naszej piłkarskiej reprezentacji. Gram trenera a la Nawałkę” – dodaje aktor.


 
Domowy Klub Filmowy Online to spotkania na żywo z udziałem znanych twórców polskiej kinomatografii. Filmowe domówki nie wymagają biletu, znoszą barierę ekranu, pozwalają zaprosić mistrzów kina do swojego domu.

Internetowy chat powoduje, że każdy z widzów ma szansę na bezpośredni kontakt z twórcami. Formuła projektu buduje bliskość relacji, nagradza ciekawość, otwiera też bardziej nieśmiałych fanów kina, którzy w klasycznej formule DKF-ów, nie odważyliby się na zabranie głosu przy pełnej sali. Domowy Klub Filmowy Online łączy ze sobą intymność kontaktu z jego masowością. W spotkaniach mogą jednocześnie uczestniczyć tysiące widzów, których nie pomieściłaby nawet największa sala kinowa w Polsce.
 
Przed nami dwie kolejne domówki:
26 sierpnia, godzina 20:00 – Olgierd Łukaszewicz i Hanna Mikuć-Sobocińska – spotkanie wokół filmu „Seksmisja”
27 sierpnia, godzina 20:00 – Andrzej Pągowski – spotkanie wokół plakatów filmowych
 
DKF Online/Wideo: YouTube