Cykl podcastów „Imagination Roars” na Storytel

Imagination Day oraz Storytel wspólnie oddali głos kreatywności i zaprosili do rozmowy niezwykle inspirujących gości.

Czy o polskiej reklamie słychać już na całym świecie? Czy można kreatywnie… czytać? Jak rozkręcić najbardziej kreatywne radio w Polsce? Na te i na wiele innych pytań, odpowiedzi będą szukać między innymi aktor Borys Szyc, Bartłomiej Czarkowski, Dyrektor Programowy w newonce.media czy Marta Niemira, CEO agencji Słucham w cyklu podcastów „Imagination Roars”. Seria jest wynikiem współpracy konferencji Imagination Day oraz ze Storytel, platformą streamingową z rozrywką audio. Pierwszy podcast jest już dostępny na platformie Storytel.

W sześciu odcinkach cyklu przygotowanego specjalnie z okazji Imagination Day 2019, goście podcastu opowiedzą o tym, jak wykorzystują wyobraźnię w reklamie, biznesie, sztuce i na co dzień. Jak ją pobudzają? Gdzie szukają kreatywnej inspiracji? W czasie rozmów poruszonych zostanie wiele ciekawych zagadnień związanych z przyszłością kultury czy rozwojem audio. Młodzi ilustratorzy opowiedzą o swoich pierwszych artystycznych doświadczeniach, a kreatywni – nagrodzeni w tym roku na Festiwalu Kreatywności w Cannes – podzielą się swoim przepisem na międzynarodowy sukces.

https://www.facebook.com/ImaginationDay/videos/713651529134708/

 

Podcasty „Imagination Roars” prowadzi Maciej Sawicki, gospodarz konferencji Imagination Day. Kolejne odcinki będą miały premierę w aplikacji co wtorek, aż do 3 grudnia.

Lista odcinków „Imagination Roars”

ODCINEK 1: Borys Szyc -Czy można kreatywnie… czytać?

ODCINEK 2: Bartłomiej Czarkowski, Dyrketor Programowy w newonce.radio, newonce.media? Jak rozkręcić najbardziej kreatywne radio w Polsce?

ODCINEK 3: Marta Niemira, CEO agencji Słucham, Jakub Barzak, Marketing Manager, Storytel Polska – Czy sam dźwięk może sprzedawać?

ODCINEK 4: „Zavka” Katarzyna Zawadka, ilustratorka i autorka komiksów, Michał Loba, ilustrator – Co słychać u najzdolniejszych ilustratorów młodego pokolenia?

ODCINEK 5: Adriana Hochmańska, Kaja Dobrzańska, Team Kreatywny agencja 2012, Maciej Kozina, Associate Creative Director, VML&YR, Bartłomiej Walczuk, Creative Director, 180heartbeats + JUNG v. MATT – Czy o polskiej kreatywności słychać już na całym świecie?

ODCINEK 6: Adam Burzyński, współwłaściciel Ztudia i Burzy, realizator dźwięku, Agnieszka Matysiak, lektorka, koordynatorka castingów lektorskich, reżyserka nagrań oraz Krzysztof Banaszyk, lektor, aktor – Jak brzmi polska reklama?

Z okazji premiery podcastu „Imagination Roars” oraz w ramach współpracy z konferencją Imaginatin Day, Storytel ma dla nowych użytkowników aż 30 dni darmowego dostępu do całej aplikacji. Wystarczy zarejestrować się przez dedykowany formularz na stronie www.storytel.pl/imaginationday, by zyskać aż miesiąc bezpłatnego dostępu do całej platformy z rozrywką audio, w tym podcastu o kreatywności.

Imagination Day to największe wydarzenie branży kreatywnej w Polsce. Skierowane do osób, które stawiają na rozwój i chcą poszerzać horyzonty. W czasie konferencji będzie można na żywo posłuchać najbardziej utytułowane osoby z branży reklamy i marketingu, biznesu oraz sztuki. Ponadto jako gość specjalny Storytel na otwarcie konferencji wystąpi Borys Szyc. W panelu zatytułowanym ”Let you imagination run wild” aktor wspólnie ze Storytel zabierze uczestników w niezwykłą podróż do świata wyobraźni. Konferencja Imagination Day odbywa się 3 grudnia w Warszawie, Multikino Złote Tarasy.

Storytel/Zdjęcie:Storytel