Empik #premieraonline Katarzyna Czajka-Kominiarczuk

Katarzyna Czajka-Kominiarczuk – środa, 23 lutego, godz. 18:00

„Mam nadzieję” (Wydawnictwo W.A.B.) to dowcipny, mądry i prosty poradnik dla wszystkich tych, którzy starają się zadbać o zdrowie psychiczne w czasach, gdy świat zdaje się walić. Kulisy jego powstawania Katarzyna Czajka-Kominiarczuk, autorka książki i bloga Zwierz Popkulturalny, zdradzi podczas spotkania z cyklu Premiera online. Rozmowę poprowadzi Weronika Wawrzkowicz.
 
Czy nasze życie ma deadline? Czy każdy musi być bogaty? Czy żyjemy w najgorszym kraju na świecie? Czy jeśli napijesz się z plastikowego kubeczka, to zaaresztuje cię ekologiczna policja? Od przemyśleń nad tym, czy jesteśmy za starzy by cieszyć się życiem, przez uwagi o tym, jak nie poddać się przygnębiającej fali newsów, po refleksję, że nic nie jest tak straszne, jak się wydaje – jeśli tylko zmierzymy się z tym, czego naprawdę się boimy.
 
Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/Empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy.
 
Widzowie, którzy chcieliby zapytać o coś gościa spotkania Premiera online bądź go w oryginalny sposób pozdrowić, mogą nagrać wypowiedź w formie krótkiego video i przesłać na adres premiera@empik.com. Wybrane materiały zostaną wyemitowane podczas spotkania, a ich autorzy otrzymają nagrody.
 
Empik/Zdjęcie główne: Empik