Empik #premieraonline White Lies

White Lies – wtorek, 22 lutego, godz. 20:00

White Lies wracają do korzeni z najnowszym albumem „As I Try Not To Fall Apart” (PIAS Records). O pracy nad płytą opowiedzą podczas spotkania z cyklu Premiera online. Rozmowę z zespołem poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge.
 
White Lies to prawdopodobnie jeden z największych zespołów gitarowych w Wielkiej Brytanii. Ostatni krążek zespołu „Five” z 2019 r. zdobył bardzo dobre recenzje krytyków muzycznych, a zwieńczeniem sukcesu była wyprzedana trasa po Wielkiej Brytanii. Najnowsza płyta formacji „As I Try Not To Fall Apart” została nagrana w dwóch sesjach w studiach Sleeper i Assault & Battery w zachodnim Londynie. Powstała we współpracy z Edem Bullerem, który współtworzył wiele innych cenionych albumów, w tym debiutancki „To Lose My Life…” oraz z Claudiusem Mittendorferem (Weezer, Panic! At The Disco).
 
„As I Try Not To Fall Apart” zawiera wybuchowy rock, elektro-popowe bangery, elementy progresywnego rocka, a nawet funkowe rytmy i jedne z najlepszych hooke’ów w historii grupy. – Prawdopodobnie już nigdy nie nagramy albumu w taki sposób, w jaki stworzyliśmy ten – stwierdził Charles Cave. – Myślę, że to może być jeden z naszych najlepszych – wtórował mu Harry McVeigh.
 
Na spotkanie z White Lies zaprasza Empik wraz z PIAS Records, Mystic Production oraz Going.
 
Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/Empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy.
 
Widzowie, którzy chcieliby zapytać o coś gościa spotkania Premiera online bądź go w oryginalny sposób pozdrowić, mogą nagrać wypowiedź w formie krótkiego video i przesłać na adres premiera@empik.com. Wybrane materiały zostaną wyemitowane podczas spotkania, a ich autorzy otrzymają nagrody.
 
Empik/Zdjęcie główne: Empik