Empik #premieraonline Marcel Moss

Marcel Moss – poniedziałek, 16 sierpnia, godz. 18:00

Autor bestsellerowych książek, Marcel Moss, powraca z nową powieścią. Po „Mrocznych sekretach” (Wydawnictwo Filia) czytelnicy mogą spodziewać się refleksji nad wyzwaniami, z jakimi mierzą się ludzie w XXI wieku. Czego jeszcze? To autor zdradzi podczas spotkania z cyklu Premiera online. Rozmowę z pisarzem poprowadzi Weronika Wawrzkowicz.
 
Dorota od lat żyje pod jednym dachem z mężem despotą, stwarzając na zewnątrz pozory normalności. Kobieta obmyśla w tajemnicy plan uwolnienia się od agresywnego partnera. Jakub i Alicja wybierają się na zagraniczne wczasy w celu ratowania małżeństwa. Na miejscu zawierają znajomość z tajemniczą parą. Z czasem wchodzą z nimi w nietypowy układ, który wywraca ich życie do góry nogami. Osiemnastoletnia Nadia spotyka się z biologiczną matką, która porzuciła ją tuż po porodzie. Nie wie, że dopuszczając kobietę do swojego życia, ściąga niebezpieczeństwo na swoich najbliższych. Trzy historie łączą się ze sobą w najmniej odpowiednim momencie. Teraz każdy zrobi wszystko, by jego mroczne sekrety nigdy nie wyszły na jaw.
 
Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy.

Empik/Zdjęcie główne: Empik