Empik #premieraonline Męskie Granie 2020

Męskie Granie 2020: Daria Zawiałow, Igo, Król – wtorek, 8 grudnia, godz. 18:00

Premiera albumu „Męskie Granie 2020” (prod. Mystic Production) stanowi okazję do spotkania z czołówką najciekawszych polskich wykonawców młodego pokolenia: Darią Zawiałow, Igo i Królem. Rozmowę o niezwykłej edycji Męskiego Grania poprowadzi Agnieszka Szydłowska. Artyści odpowiedzą również na pytania fanów.
 
To był szczególny rok. Z powodu pandemii zamiast zaplanowanej trasy odbył się tylko jeden koncert Męskiego Grania, bez udziału publiczności, za to transmitowany na żywo w Internecie. Mimo tych okoliczności artyści i organizatorzy stworzyli wyjątkowe widowisko, którego wierny zapis oddany zostaje teraz w ręce słuchaczy.
Na czele Orkiestry stanęli charyzmatyczni Daria Zawiałow, Igo oraz Król.
 
Nie bali się odważnych i zaskakujących wyborów muzycznych. Wśród nich znalazły się między innymi takie hity, jak „Bananowy song” grupy Vox czy „Zanim zrozumiesz” Varius Manx oraz legendarne już utwory, jak „Korowód” Marka Grechuty i zespołu Anawa, „Boskie Buenos” Maanamu czy „Płoną góry, płoną lasy” Czerwonych Gitar. Na płycie „Męskie Granie 2020” można też usłyszeć Katarzynę Nosowską z gościnnym udziałem Maty, Bass Astral x Igo, Darię Zawiałow z zespołem (z gościnnym udziałem Tomasza Organka) oraz Króla, któremu na scenie towarzyszył Waluś Kraksa Kryzys.
 
Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy.
 
Empik/Zdjęcie główne:Epmik