HBO MAX – kwietniowe premiery

Już 27 kwietnia premiera serialu Max Original „Miłość i Śmierć”. Tego dnia będzie można obejrzeć aż trzy odcinki produkcji opartej na prawdziwej historii, która wstrząsnęła spokojną społecznością niewielkiego teksańskiego miasteczka. W rolę Candy Montgomery wcieliła się Elizabeth Olsen. 

Programy i seriale

 • Turysta (The Tourist) – Cierpiący na amnezję Mężczyzna budzi się na australijskim odludziu. Musi wykorzystać posiadane wskazówki, żeby odkryć swoją tożsamość, zanim dogoni go przeszłość.
 • Królowe Berlina II (Para – We are King) – W poszukiwaniu swojego miejsca w życiu Rasaq, Hajra, Jazz i Fanta realizują swoje marzenia, próbując w końcu zarobić trochę pieniędzy. Jak daleko są w stanie się posunąć w imię swojej przyjaźni i przyszłości?
 • Barry IV – Finałowy sezon serialowej czarnej komedii HBO z Billem Haderem w roli głównej o perypetiach niskobudżetowego płatnego zabójcy, który niespodziewanie rozpoczyna przygodę z aktorstwem w Los Angeles.
 • Batman: serial animowany III (Batman: The Animated Series) – Batman chroni ulice Gotham przed przestępcami zamieszkującymi jego ciemne zaułki. Jednak pewne nieporozumienia doprowadziły do upadku jego duetu z Robinem i do narodzin nowego bohatera miasta, Nightwinga.
 • Ktoś, gdzieś II (Somebody Somewhere) – Życie w rodzinie, nawet zabawnej, jest bardzo trudnym wyzwaniem. Sam i Joel cieszą się swoją wygodną rutyną, ale nic nie jest dane raz na zawsze.
 • Dave III – Dave wyrusza w swoją pierwszą trasę koncertową. Przemierzając Amerykę, on i jego zespół odkrywają z pierwszej ręki, jak różnorodny jest krajobraz kulturowy Stanów Zjednoczonych.
 • Miłość i śmierć (Love & Death) – Dwie chodzące do kościoła pary wiodą pozornie spokojne życie w małym miasteczku w Teksasie. Skrywają jednak sekrety, które prowadzą do tragedii.
 • Stamtąd II (From) – W drugim sezonie serialu zaczynają wychodzić na jaw sekrety dotyczące natury i przerażających początków miasta, podczas gdy życie jego mieszkańców pogrąża się w chaosie z powodu przybycia tajemniczych nieznajomych.
 • Kurczaki bez głów (Headless chickens) – Wypalony były piłkarz dostaje od losu drugą szansę i zakłąda własną agencję sportową.

Wybrane filmy

 • Śmieszne strony (Funny Pages) – Robert jest licealistą i aspirującym rysownikiem, który postanawia odrzucić wygodę życia na przedmieściach. Chłopak rzuca szkołę i opuszcza dom, aby znaleźć nauczyciela i przyjaciela w postaci Wallace’a, byłego rysownika komiksów niskich lotów.
 • O ile mi wiadomo (As Far as I Know) – Denés i Nóra świętują upragnioną adopcję dziecka. Dochodzi jednak pomiędzy nimi do kłótni i postanawiają wrócić osobno do domu. Kobieta twierdzi, że w drodze powrotnej została zgwałcona, ale dziwne okoliczności tego wieczoru zaczynają wychodzić na jaw.
 • Daleki brzeg (A Far Shore) – Aoi opuszcza szkołę średnią, aby urodzić synka. Dziewczyna zaczyna pracować jako hostessa w nocnym klubie, podczas gdy jej mąż traci pracę i nie radzi sobie z obowiązkami rodzinnymi. Ich niedojrzałość i ciągłe walki prowadzą ich związek do kryzysu.
 • Kochanie, nie uwierzysz (Sweetie, You Won’t Believe It) – Dastan nie może znieść już ciągłych narzekań swojej ciężarnej żony i postanawia wybrać się z przyjaciółmi na ryby. Niestety ich spokój zostaje zakłócony przez serię nieprzewidzianych zdarzeń.
 • Nel i tajemnica kurokota (Pil’s Adventures) – Lia, bystra młoda sierota z Foggyborough przebiera się za księżniczkę i wyrusza na misję wbrew swojej woli. Historia, która wstrząśnie całym królestwem i nauczy Lię, że szlachetność można znaleźć w każdym człowieku.
 • Jerry Maguire – Tom Cruise jako cyniczny agent sportowy, który niespodziewanie przechodzi wewnętrzną przemianę i postanawia działać w zgodzie z zasadami moralnymi.
 • Supersamiec (Superbad) – Drogi dwóch nierozłącznych przyjaciół rozchodzą się, bowiem każdy z nich wybiera się do innego college’u. Przed nimi jednak jeszcze szalona impreza.
 • Ostatnie 10 lat (The Last 10 years) – Dwudziestoletnia Matsuri Takabayashi dowiaduje się, że zostało jej tylko dziesięć lat życia z powodu nieuleczalnej choroby. Postanawia nie analizować za bardzo swojego życia i nie zakochiwać się, ale na zjeździe szkolnym spotyka Kazuto Manabe.
 • Gdzie śpiewają raki (where the Crawdads Sing) – Thriller oparty na powieści Delii Owens o dziewczynie, która od dzieciństwa mieszka samotnie na bagnach Północnej Karoliny. Kiedy jej partner zostaje znaleziony martwy, kobieta staje się główną podejrzaną.

Dokumenty

 • 30-metrowa fala II (100 Foot Wave) – Drugi sezon skupia się na Garrettcie i Nicole McNamarach, którzy zbliżają się do urzeczywistnienia swojego marzenia. Pokazuje też nowych surferów, którzy również marzą o pokonaniu 100-metrowej fali w Nazaré.
 • De Palma – Dokument przedstawia pięćdziesięcioletnią karierę znanego filmowca Briana De Palmy. Dzięki archiwalnym materiałom i wywiadom z samym twórcą film daje intrygujący wgląd w życie jednego z największych hollywoodzkich reżyserów.
 • Dom dla psa IV (The Dog House) – Serial dokumentalny opowiada o organizacji charytatywnej Wood Green z Godmanchester. Podąża za pracą personelu, który z zaangażowaniem zajmuje się łączeniem bezdomnych psów z potencjalnymi nowymi właścicielami.
 • Dom Hammerów – mroczne tajemnice (House of Hammer) – Szokujący hollywoodzki skandal burzy idealną fasadę rodziny Hammerów. Od zarzutów gwałtu przeciwko Armiemu Hammerowi po oszustwa jego pradziadka, mroczne sekrety rodziny wreszcie wychodzą na światło dzienne.
 • Papier i klej (Paper & glue) – Od wczesnych nielegalnych graffiti po monumentalny portret osadzony na ścianie granicznej USA i Meksyku, obraz wykorzystuje moc sztuki opartej na współpracy, by podnosić na duchu społeczności i inspirować je do wyrażania siebie.

17 kwietnia

Turyta, odc. 1 – 6

Królowe Berlina II, odc. 1 – 2

30-metrowa fala II, odc. 1

Sukcesja IV, odc. 4

Barry IV, odc. 1 – 2

Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem X, odc. 8

Royal Crackers, odc. 5

Śmieszne strony

18 kwietnia

Młody Sheldon VI, odc. 17

Perry Mason II, odc. 7

Rain Dogs, odc. 7

19 kwietnia

Batman: serial animowany III, odc. 1 – 24

All American V, osc. 16

Papier i klej

20 kwietnia

Snowfall VI, odc. 9

Rycerze Gotham, odc. 5

21 kwietnia

Na planie XX, odc. 16

#BringBackalice, odc. 3

O ile mi wiadomo

Daleki brzeg

Kochanie, nie uwierzysz

22 kwietnia

A Black Lady Sketch Show IV, odc. 2

Nel i tajemnica kurokota

Total DramaRama III, odc. 27 – 28, 31 – 35, 38 – 52

Total DramaRama: The Three Stooges Save Christmas

Climate Champions: Reduce, Reuse and Recycle – Reduce

Climate Champions: Reduce, Reuse and Recycle – Reuse

Climate Champions: Reduce, Reuse and Recycle – Recycle

Climate Champions: 5 Ways to Cut Plastic Waste

Climate Champions: Kids Interviews: Anastasia 

Climate Champions: Kids Interviews: Elizabeth

Climate Champions: Kids Interviews: Emanuel

Climate Champions: Kids Interviews: Jonathan

Climate Champions: Kids Interviews: Katia & Lucien

Climate Champions: Kids Interviews: Lavinia

Climate Champions: Kids Interviews: Raheen

Climate Champions: Kids Interviews: Senam & Dzifa

Climate Champions: Kids Interviews: Guide to Plastics

Climate Champions: Kids Interviews: Guide to Clean Energy

Climate Champions: Kids Interviews: Guide to Saving Energy

Climate Champions: Kids Interviews: Guide to Planet Friendly Travel

Climate Champions: Guide to Upcycling

Climate Champions: Guide to Recycling

Climate Champions: Guide to Magic Trees

23 kwietnia

Total DramaRama: Gwen Scary, Gwen Lost

24 kwietnia

Królowe Berlina II, odc. 3 – 4

30-metrowa fala II, odc. 2

Sukcesja IV, odc. 5

Barry IV, odc. 3

Ktoś, gdzieś II, odc. 1

Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem X, odc. 9

Royal Crackers, odc. 6

De Palma

25 kwietnia

Pani Davis, odc. 1 – 4

Perry Mason II, odc. 8

Rain Dogs, odc. 8

26 kwietnia

Dave III, odc. 1 – 2

All American V, odc. 17

27 kwietnia

Snowfall VI, odc. 10

Dom dla psa IV, odc. 1 – 8

Miłość i śmierć, odc. 1 – 3

Jerry Maguire

28 kwietnia

Na planie XX, odc. 17

Stamtąd II, odc. 1

Dom Hammerów – mroczne tajemnice, odc. 1 – 3

#BringBackAlice, odc. 4

Kurczaki bez głów, odc. 1 – 7

Supersamiec

Ostatnie 10 lat

29 kwietnia

Ninjago IV, odc. 1 – 12

A Black Lady Sketch Show IV, odc. 3

30 kwietnia

Gdzie śpiewają raki

Harry Potter i Kamień Filozoficny

Harry Potter i Komnata Tajemnic

Harry Potter i więzień Azkbanu

Harry Potter i Czara Ognia

Harry Potter i Zakoń Feniksa

Harry Potter i Książę Półkrwi

Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 1

Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 2

HBO MAX/Zdjęcie główne: HBO MAX