Kolekcja najlepszych motoryzacyjnych treści od dziś tylko w player.pl

MotorTrend to jeden z najbardziej uznanych na świecie producentów programów motoryzacyjnych. Uwielbiana przez automaniaków marka już 2. października weszła do Polski, a razem z nią najlepszy kontent samochodowy z zagranicy. Kolekcja jest dostępna wyłącznie na platformie wideo online TVN Discovery Polska – player.pl.

Oferta MotorTrend to wyjątkowe połączenie najlepszych treści motoryzacyjnych z kraju i z zagranicy. Biblioteka składa się z oryginalnych polskich produkcji tworzonych specjalnie na jej potrzeby. Wystąpią w nich największe gwiazdy rodzimego dziennikarstwa motoryzacyjnego, m.in. Patryk Mikiciuk i Adam Kornacki. Dodatkowo użytkownicy player.pl mogą cieszyć się świetnymi zagranicznymi treściami od MotorTrend – premierowymi produkcjami z USA, Wielkiej Brytanii oraz Niemiec.

Listę tytułów uzupełniają hity dla pasjonatów wyjątkowych pojazdów, znane z anteny TVN Turbo oraz Discovery! W ofercie znajdują się zarówno poradniki, dotyczące m.in. samodzielnych napraw, tuningu, wyboru i zakupu auta, jak i programy rozrywkowe (nietypowe auta, motoryzacyjne podróże, nowinki ze świata motoryzacji). Sukcesywnie kolekcja będzie wzbogacana o nowe tytuły oraz kolejne sezony programów. Oferta jest już dostępna w pakiecie podstawowym „Start”.
 
[perfectpullquote align=”full” bordertop=”false” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]MotorTrend to fantastyczny produkt, który świetnie pasuje do naszego rynku. Wierzymy, że nasza kolekcja znajdzie wielu wiernych fanów, szczególnie wśród męskiej części naszej widowni, która nieustannie szuka najlepszych porad i nowinek motoryzacyjnych. Tej jesieni wszystko, co najciekawsze w motoryzacji, pojawi się w player.pl – mówi Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający player.pl[/perfectpullquote]

Discovery/TVN/Zdjęcie:Discovery/TVN

Notes

  • Serwis HBO max uruchomiony W USA.