„Prince Charming” od dzisiaj w serwisie player

Już dzisiaj w serwisie Player.pl zadebiutuje jedna z głośniejszych premier pod marką Player Original. Jacek Jelonek, tytułowy „Prince Charming”, szuka swojego wymarzonego partnera pośród 13 singli w willi w słonecznej Hiszpanii. Program poprowadzi influencerka i podróżniczka, Aggie Lal.

Wakacje, piękna willa i gorący klimat Hiszpanii to warunki sprzyjające nawiązywaniu bliskich relacji. Taki cel mają uczestnicy pierwszej polskiej edycji „Prince Charming” – programu, w którym zdecydowanie najważniejsza jest miłość.

Uczestnicy programu spędzą ze sobą blisko miesiąc. Będą zabiegać o względy 34-letniego Jacka, atrakcyjnego mężczyzny, który – podobnie jak reszta – poszukuje tego jedynego.

Mocno kibicujemy temu projektowi od samego początku. To odważny program, w którym znaleźli się równie odważni uczestnicy. Mam nadzieję, że widzowie, podobnie tak jak my, docenią wyjątkowych bohaterów tego show, dadzą szansę im i będą trzymać kciuki, by nagroda główna – miłość – trafiła w najodpowiedniejsze ręce. –komentuje Lidia Kazen, dyrektor programowa TTV i Player.pl.

Wszyscy kandydaci zamieszkają razem w luksusowej willi, w której im bliżej finału, tym bardziej temperatura i poziom testosteronu wzrastają. Tytułowy „Prince Charming” będzie zabierał wybranych mężczyzn na randki, ale i równolegle będzie żegnał się z uczestnikami, z którymi nie uda mu się nawiązać bliższej relacji. Wspólnie spędzony czas zweryfikuje każdą znajomość i rodzące się uczucie. Miłość jest uniwersalna, każdy na nią zasługuje. 

Mamy nadzieję, że w bliskiej przyszłości obecność różnych orientacji seksualno-romantycznych i tożsamości płciowych nie będzie wywoływać sensacji, a każdy_a będzie w mediach mieć swoją reprezentację. „Prince Charming” to pierwszy krok w tym kierunku – cieszymy się, że tworzycie lepszy, bardziej kolorowy świat mediów. – komentuje Miłosz Przepiórkowski, członek zarządu Lambda Warszawa.

Prowadzącą i dobrym duchem dla uczestników będzie podróżniczka i influencerka, Aggie Lal, na co dzień mieszkająca w Los Angeles. Seria składająca się z 21 odcinków i w każdy wtorek i czwartek emitowane będą kolejne odcinki programu.

Za produkcję formatu odpowiada firma Jake Vision. Produkcja oparta jest na formacie Finding Prince Charming, który po raz pierwszy pojawił się w amerykańskim kanale Logo, należącym do ViacomCBS.

TVN/Discovery/Zdjęcie główne:TVN/Discovery