Produkcje Warner Bros dostępne w serwisie PREMIERY Canal +

CANAL+ Polska w lutym nawiązało współpracę z jednym z największych studiów filmowych – Warner Bros Entertainment, będącym częścią Warner Media.

Światowe produkcje Warner Bros zasiliły filmową ofertę CANAL+ kolejnymi znaczącymi i rozpoznawalnymi tytułami, które są dostępne do wypożyczenia w serwisie internetowym PREMIERY CANAL+.

Bogaty wachlarz filmów dostępnych w ofercie CANAL+ z początkiem lutego uległ jeszcze większemu poszerzeniu. Dzięki zawarciu współpracy CANAL+ Polska ze światowym liderem w produkcji filmów, firmą Warner Bros Entertainment użytkownicy usług mogą cieszyć się bieżącym dostępem do czołowych hollywoodzkich hitów.

Premierowe produkcje od początku lutego można oglądać w PREMIERY CANAL+ – otwartej bibliotece VOD online: premiery.canalplus.pl oraz PREMIERY VOD+ – satelitarnej usłudze VOD, dostępnej na dekoderach.

Pierwszymi tytułami, które już można wypożyczyć są „Tenet” (od 1 lutego) oraz „Scooby-Doo!” (od 1 lutego).

W niedługim czasie w usługach zadebiutują kolejne duże produkcje. Biblioteka filmów na życzenie zostanie uzupełniona o inne znane tytuły, takie jak filmy Christophera Nolana: „Dunkierka”, „Incepcja”, „Mroczny Rycerz”, „Mroczny Rycerz Powstaje”, „Interstellar”, czy „Batman – Początek”, tytuły z uniwersum DC, czy serię o Harrym Potterze.

CANAL+ Polska/Zdjęcie główne: CANAL+ Polska