VOD.pl nowym partnerem Strefy Bajek

Serwis VOD.pl, którego właścicielem jest Grupa Onet-RAS Polska nawiązał strategiczną współpracę z  Cass Film Entertainment, właścicielem serwisu VOD StrefaBajek.pl, który oferuje materiały wideo przeznaczone dla dzieci. Obie strony będą wymieniać się wzajemnie swoim kontentem i na przestrzeni kilku kolejnych tygodni uzupełnią swoją serwisy o materiały partnera.

Bajki z serwisu Strefabajek.pl w serwisie VOD.pl będą dostępne pod adresem strefabajek.vod.pl.

Strefabajek.pl to pierwszy w Polsce serwis VOD w pełni przeznaczony dla dzieci już od 1-go roku życia i zapewnia dostęp do kilkuset odcinków znanych i lubianych tytułów m.in. „Muminki”, „Smerfy”, „Pszczółka Maja”, „Tomek i przyjaciele”, „Strażak Sam”, „Listonosz Pat”, „Bob budowniczy” czy „Dinopociąg”. Prezentowane treści podzielone są na trefy w zależności od wieku dzieci: strefa malucha, strefa przedszkolaka oraz strefa starszaka.

Każdy tytuł oferowany w serwisie jest odpłatny a system płatności za poszczególne tytuły podzielony jest na punkty lub abonament miesięczny.  Abonament miesięczny to koszt 6 zł i dostęp do materiałów z jednej ze stref, 14 zł za miesiąc należy uiścić za dostęp do wszystkich bajek z każdej z trzech stref. Zakupione punkty (50 pkt/2,5 zł; 100 pkt/4,5 zł; 200 pkt/8,5 zł; 400 pkt/15 zł) można wymienić na poszczególne tytuły, przy których zaznaczona jest ilość punktów kredytowych.