Premiera drugiego sezonu serialu „Kuchnia” w Polsat Box Go

W środę, 5 października w Polsat Box Go ma miejsce premiera drugiego sezonu komediowego serialu „Kuchnia”. Dwa pierwsze odcinki są już dostępne w serwisie. Produkcję można oglądać wyłącznie w Polsat Box Go.

W nowej odsłonie zabawnego serialu o przewrotnych losach pracowników ekskluzywnej restauracji Claude Monet pojawią się znani już widzom aktorzy oraz zupełnie nowe postaci.

Po dwa nowe odcinki będą trafiały do serwisu w każdą środę. Drugi sezon formatu „Kuchnia” można oglądać w ramach pakietu Polsat Box Go Premium – w dowolnym miejscu i czasie, bez reklam, na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji na wielu urządzeniach.

Serial „Kuchnia” to komedia pełna niespodzianek i zwrotów akcji. Tytuł opowiada o życiowych i zawodowych perypetiach grupy kucharzy renomowanej restauracji, specjalizującej się w kuchni francuskiej. Główny bohater serialu to początkujący kucharz Maks, mistrz wpadek i ulubieniec kobiet. W nowych odcinkach produkcji widzowie będą mogli śledzić dalsze losy zawodowe i prywatne głównych bohaterów. Scenariusz obfituje w zabawne dialogi, a w tle czuć aromaty francuskiej kuchni.

W rolach głównych wystąpili m.in.: Tomasz Karolak, Maria Dębska, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Eryk Lubos oraz Patryk Cebulski. W drugim sezonie do obsady dołączył Jarosław Boberek, który wcielił się w rolę ojca Natalii (Paulina Lasota), niezwykle zazdrosnego o swoją córkę. Atmosferę w restauracji podgrzeje również pojawienie się Valdy (Michał Mikołajczak), dawnego ucznia i współpracownika szefa z paryskiej restauracji, który doprowadził do jego zwolnienia.

Serial powstał na zlecenie Telewizji Polsat. Za produkcję odpowiada Polot Media. Reżyserem serialu jest Piotr Wereśniak.

Drugi sezon „Kuchni” liczy 20 odcinków. W środy w Polsat Box Go będą pojawiały się dwa nowe odcinki. Format można oglądać bez reklam, w dowolnym miejscu i czasie na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji: na urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS i Harmony OS, wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV, Amazon Fire TV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.

Grupa Polsat Plus/Zdjęcie główne: Grupa Polsat Plus