Empik #premieraonline Tomasz Strzelczyk

Tomasz Strzelczyk – środa, 24 listopada, godz. 18:00

Tomasz Strzelczyk, uczestnik 4. edycji Masterchef Polska i jeden z najpopularniejszych blogerów kulinarnych w kraju, wydaje swoją pierwszą książkę kucharską – „Oddasz fartucha” (Wydawnictwo Znak Horyzont). O swojej przygodzie z gotowaniem, które przerodziła się w prawdziwą pasję, autor opowie podczas spotkania z cyklu Premiera online. Rozmowę poprowadzi Katarzyna Borowiecka. 
 
Ma być tanio, prosto, pysznie i domowo, bo wtedy smakuje najlepiej – przekonuje Tomasz Strzelczyk. Kucharz zaprasza miłośników dobrego jedzenia do swojej kuchni, pachnącej ziołami i świeżo zmielonym czarnym pieprzem. W książce „Oddasz fartucha” znajdą mnóstwo inspiracji, aby przygotować proste i smaczne potrawy, które wywołają uśmiech na twarzach bliskich. Strzelczyk zdaje sobie sprawę, że większość osób nie chce tracić czasu na wielogodzinne gotowanie czy długotrwałe szukanie składników na wypełnionych po brzegi sklepowych półkach. Dlatego dzieli się swoimi pomysłami na pyszne i łatwe w przygotowaniu dania, które nawet laikom nie sprawią trudności.
 
Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/empik.com. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy. Partnerem cyklu Premiera online jest mBank.
 
Empik/Zdjęcie główne: Empik