Jeszcze w marcu nowe gry mobilne na Netflix

Jeszcze w marcu Netflix udostępni kilka owych gier mobilnych w aplikacji na telefon.

Gry Netflix są teraz dostępne na urządzeniach z systemem Android i iOS. Potrzebujesz tylko subskrypcji Netflix. Nie ma reklam, opłat ani zakupów w aplikacji. Niezależnie od tego, czy masz ochotę na szybki zastrzyk rozrywki, czy na wielowymiarowe wrażenia pozwalające zagłębić się w Twoje ulubione historie, w naszej kolekcji znajdziesz grę mobilną na miarę swoich potrzeb.

W tym miesiącu pojawi się w niej mnóstwo nowości, w tym gry This Is A True Story (deweloper: Frosty Pop), Shatter Remastered (deweloper: Pik Pok), i Into The Dead 2: Unleashed (deweloper: Pik Pok). 

Możesz pobrać gry z aplikacji mobilnej Netflix w dniu ich premiery o godzinie 23:00 lub — jeśli nie chcesz czekać — bezpośrednio ze sklepu z aplikacjami Apple lub Google już o godzinie 10:00. Jak znaleźć te gry:

  • Użytkownicy urządzeń mobilnych z systemem Android zobaczą dedykowany rząd gier i zakładkę, w której można wybrać dowolną grę do pobrania. 
  • Użytkownicy urządzeń mobilnych z systemem iOS zobaczą dedykowany rząd gier, w którym można wybrać dowolną grę do pobrania. 
  • Użytkownicy tabletów zobaczą dedykowany rząd gier. Mogą też wybrać gry do pobrania z menu kategorii.

This Is A True Story  – premiera 22 marca

Oto zaskakujący fakt statystyczny: 771 milionów ludzi na świecie nie ma dostępu do czystej i bezpiecznej wody pitnej. We współpracy z Charity: Water, organizacją non profit dostarczającą wodę pitną mieszkańcom krajów rozwijających się, firma Frosty Pop stworzyła tę bogatą wizualnie fabularną grę z łamigłówkami, aby przybliżyć użytkownikom zmagania kobiet z Afryki Subsaharyjskiej, które codziennie zdobywają wodę dla swoich rodzin. Oparta na prawdziwych wydarzeniach i wywiadach gra RPG umożliwia graczom badanie pięknego, ręcznie malowanego krajobrazu.  Muszą też przetrwać burzę, złapać kłusowników, a nawet zaprzyjaźnić się z kozą! Na każdym kroku czekają na nich przygody i zachwycająca natura. Ciekawostka: w ciągu ostatnich kilku lat zespół Charity: Water podróżował do krajów Afryki Subsaharyjskiej i przeprowadzał wywiady z kobietami, której historie składają się na doświadczenia w grze.

Shatter Remastered – premiera 22 marca

Gra w stylu retro polegająca na rozbijaniu cegiełek. Klasyczna akcja plus zaskakujące zwroty i niesamowite wyzwania. Shatter Remastered to nowa odsłona kultowej gry Shatter™, nagrodzonej gry firmy Sidhe z 2009 roku, oryginalnie wydanej w wersji na konsolę Playstation 3. Powszechnie uznana za grę, która na nowo zdefiniowała gatunek gier polegających na rozbijania cegiełek, Shatter Remastered zawiera unikalne poziomy z niesamowitą fizyką, wzmocnienia i ataki specjalne. Łatwo je opanować, trudniej dojść do perfekcji. Ta odświeżona wersja zoptymalizowana pod kątem urządzeń mobilnych umożliwia też dostęp do światowych rankingów zawodników, możesz więc porównywać swoje wyniki z najlepszymi rozbijaczami cegiełek na świecie. Ciekawostka:  ścieżka dźwiękowa Shatter stworzona przez nowozelandzkiego muzyka Module zawiera ok. 90 minut oryginalnej muzyki w stylu elektronicznym.

Into The Dead 2: Unleashed – wkrótce)

Ocal swoją rodzinę przed apokalipsą zombie w niesamowitej, pełnej akcji strzelance! W tej kontynuacji popularnej gry akcji z motywem zombie „Into the Dead” uzbrojeni po zęby gracze muszą stawić czoła stale rosnącej armii zombie, przedzierając się przez najeżony pułapkami teren. W świecie, w którym nikt nie może czuć się bezpiecznie, niełatwo jest ocalić życie. Rań, wybijaj i eliminuj Umarłych, aby posuwać się naprzód. Gra zawiera wiele pełnych akcji rozdziałów, dziesiątki etapów (jak pola naftowe i wojskowe bazy), setki wyzwań (np. płonące lasy czy oblodzone szczyty górskie), a gracze mogą odblokować i udoskonalić broń białą, broń palną, materiały wybuchowe i nie tylko! 

Netflix/Zdjęcie główne: Netflix