Player poleca na październik

W październiku startuje najnowsza produkcja Player Original „Chyłka-Rewizja”, a także prapremiery najgorętszych seriali tego sezonu. Z kolei młodszych widzów serwis zaprasza na sportową animację z Robertem Lewandowskim w roli głównej – „Kosmiczny wykop”.

6 października wystartowała „Chyłka-Rewizja”. To już trzeci sezon produkcji, która cieszy się niesłabnącą popularnością wśród widzów serwisu. Magdalena Cielecka powróciła jako Joanna Chyłka – mecenas, której niestraszne żadne prawnicze wyzwanie. Do obsady znanej z pierwszych dwóch serii dołączyli między innymi Wojciech Zieliński oraz Antoni Pawlicki.

„BrzydUla” to niewątpliwie jeden z najbardziej wyczekiwanych telewizyjnych powrotów tej dekady. Premierowe odcinki komediowej telenoweli są w Playerze już od 2 października. Jak potoczą się losy Uli i Marka? Czym tym razem zaskoczą nas bohaterowie tej kultowej produkcji?

Od 18 października w Playerze ruszają także prapremiery „Królestwa kobiet”, serialowej komedii kryminalnej w gwiazdorskiej obsadzie. Na ekranie Krystyna Janda, Gabriela Muskała, Karolina Gruszka i Aleksandra Adamska.

W Playerze można także śledzić dwa świetne seriale Canal+ „Cobra” i „Upadek królestwa”. Pierwszy tytuł pokazuje, jak kompletny blackout stawia Wielką Brytanię na krawędzi przepaści. Rządowa komisja Cobra próbuje odzyskać kontrolę nad sytuacją. W roli premiera, który stara się zapanować nad kryzysem występuje Robert Carlyle.

Z kolei brytyjski serial historyczny „Upadek królestwa” jest adaptacją cyklu „Wojny Wikingów” Bernarda Cornwella. Czwarty sezon znów porwie widzów. Każdy odcinek jest jeszcze bardziej ekscytujący. Nowa obsada, świetne dialogi i ludzkie przemiany – to tylko niektóre z atutów nowej serii.

Od zeszłego weekendu w Playerze można oglądać pierwszy kolejny nowy format – „Totalne remonty Szelągowskiej”. Tym razem najpopularniejsza w kraju projektantka wnętrz przeprowadzi spektakularne remonty, które odmienią życie bohaterów programu. Poznamy aż dziesięć niezwykłych osób, które na co dzień poświęcają się dla innych. Metamorfoza domu lub mieszkania będzie prezentem od ich bliskich.

W serwisie player.pl można przedpremierowo śledzić też nowości TTV.

W październiku do kolekcji dołączy nowy format „Usłyszcie nas.”. Bohaterami serii są silne osobowości idące pod prąd, nonkonformiści nieobecni w świecie rozrywki i w życiu publicznym. Do życia podchodzą bez uprzedzeń, bywają niepoprawni politycznie i nie przebierają w słowach. Tym razem dostaną szansę, by stanąć przed publicznością, zostać docenionym i wygrać jedną z dwóch równorzędnych nagród pieniężnych. Oceniać ich będzie niecodzienne kolegium jurorów: Monika Kuszyńska, stand-up’er Łukasz „Lotek” Lodkowski, Krzysztof Hirsztritt, uczestnik „Down the road. Zespół w trasie” oraz Przemek Kossakowski. Show poprowadzi draq queen Chimera.

W Playerze można też śledzić wyjątkową animację z Robertem Lewandowskim w roli głównej. Takiej produkcji w Polsce jeszcze nie było.

„Kosmiczny wykop” to kreskówka przeznaczona dla całej rodziny, w której gwiazda piłki nożnej dostaje wyjątkową, kosmiczną misję – ma stworzyć niecodzienną drużynę i poprowadzić ją do zwycięstwa podczas rozgrywek Galaktycznej Ligi.

Zespół składa się z grupy dzieciaków, których dzieli niemal wszystko: pochodzenie, rasa i sprawność, ale łączy miłość do piłki nożnej oraz podziw dla „Lewego”.

Dostępny jest także film animowany z wytwórni Disney Pixar „Coco”. Bohaterem produkcji jest Miguel. W jego rodzinie od pokoleń muzyka jest zakazana. Jednak Miguel marzy, by pójść w ślady swojego idola, wielkiego muzyka Ernesta de la Cruza. Zdesperowany chce udowodnić światu, że ma talent, a to – za sprawą serii przedziwnych wydarzeń – doprowadzi go do niezwykle kolorowej Krainy Umarłych.

Październik na Playerze to także moc propozycji filmowych, a wśród szczególnie polecanych znajduje się „Dzień Bastylii”. Kieszonkowiec Michael Mason kradnie torbę Zoe. Zabiera pieniądze i dokumenty, resztę wyrzuca do kosza na zatłoczonym przystanku paryskiego metra. Na drugim końcu miasta agent CIA Sean Briar (Idris Elba) próbuje odnaleźć się w biurowej rzeczywistości po powrocie z Iraku. Eksplozja na stacji metra prowadzi do kosza ze skradzioną torebką, a głównym podejrzanym staje się Michael.

W kolekcji filmów na żądanie znajduje się też „7 psychopatów”. Marty (Colin Farrell) potrzebuje inspiracji do swojego scenariusza. Jego najlepszy przyjaciel Billy (Sam Rockwell) jest bezrobotnym aktorem, a z życiowej konieczności złodziejem psów. W niecodziennym biznesie pomaga mu Hans (Christopher Walken), człowiek głęboko religijny z gangsterską przeszłością. Kiedy kumple Martiego ukradną ukochanego pupila psychopatycznego mordercy, Marty będzie miał aż nadto pomysłów na skończenie scenariusza. 

W październiku do biblioteki Player dołączyła też „Amerykańska sielanka”. Seymoura (Ewan McGregor) ma wszystko, co Ameryka lat 60. definiowała jako szczęście: piękną żonę Dawn (Jennifer Connelly), dobrą pracę, wymarzony dom na wsi i ukochaną córkę, Merry (Dakota Fanning). Jednak jego idealne życie legnie w gruzach, gdy Merry staje się główną podejrzaną w sprawie ataku terrorystycznego.

Kolejną fenomenalną propozycją jest „Dziewczyna we mgle”, ekranizacja bestsellerowej powieści Donato Carrisi. W odizolowanym od świata górskim miasteczku zaginęła szesnastoletnia dziewczyna. Przybyły na miejsce agent specjalny Vogel nie ma wątpliwości, że tropi mordercę. I że jest to ktoś z miejscowych. Nie interesują go badania kryminalistyczne i ślady DNA. W trakcie dochodzenia Vogel umiejętnie wykorzystuje media. Bo ludzie nie potrzebują sprawiedliwości – potrzebują spektaklu.

Player poleca także „Borg/McEnroe. Między odwagą a szaleństwem”. Film zabiera widzów na tenisowy turniej – Wimbledon w 1980 r. Cały świat wstrzymuje oddech – rozpoczyna się finałowy mecz. Björn Borg, najlepszy tenisista na świecie, będzie bronił po raz piąty tytułu mistrza. Przeciwnik Borga to 20-letni John McEnroe, porywczy i zdeterminowany, by zająć miejsce swojego dotychczasowego idola. Jaką cenę może mieć sukces?

W Playerze będzie można zobaczyć także amerykański dramat z Channingiem Tatumem i Amandą Seyfried – „Wciąż ją kocham”. John i Savannah pochodzą z różnych światów, jednak zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia. Niestety, sielanka nie trwa wiecznie, ponieważ zakochaną parę wkrótce rozdziela wojna. Czy jeszcze do siebie wrócą?

TVN/Discovery/Zdjęcie główne:TVN/Discovery