Superprodukcja audio na podstawie powieści „Mów mi Win” Harlana Cobena w Empik Go

Jeden z najbardziej amoralnych bohaterów Harlana Cobena dostał własne show. „Mów mi Win” to historia o krzywdach, które po latach wracają ze zdwojoną siłą. W rolach głównych najnowszej produkcji audio Empik Go Paweł Małaszyński, Olga Bołądź i Mirosław Zbrojewicz. Premiera w aplikacji 10 listopada.

Jeden z najpopularniejszych pisarzy na świecie powraca. Harlan Coben przygotował dla swoich fanów niespodziankę. W najnowszej powieści zabiera słuchaczy w pełną tajemnic kryminalną podróż nie z Mayronem Bolitarem, a z jego ekscentrycznym przyjacielem Winem (Windsorem Hornem Lockwoodem III) – królem życia, który zawsze dostaje to, czego chce.

Premierze książki „Mówi mi Win”  towarzyszyć będzie superprodukcja audio w gwiazdorskiej obsadzie. W rolach głównych Małaszyński, Bołądź oraz Zbrojewicz. Małaszyński nie tylko wciela się w tytułowego Wina, lecz także jest narratorem całej historii.

Cały projekt to dla mnie zupełnie nowe doświadczenie. To mój pierwszy audiobook i rzeczywiście od razu zostałem rzucony na głęboką wodę, czytając zarówno kwestie narratora, jak i głównego bohatera. Znalezienie odpowiedniego balansu między nimi było najtrudniejsze, tym bardziej dla kogoś, kto robił to po raz pierwszy. Teraz wiem, że takie projekty audio to jedna z najtrudniejszych form sztuki, bo pracujesz tylko głosem. Jestem bardzo ciekaw efektu końcowego – Paweł Małaszyński

W najnowszej produkcji Empik Go oraz Wydawnictwa Albatros znajdziemy odpowiedzi na pytania: czy osobiste pobudki mogą przeszkodzić w rozwiązaniu kryminalnej sprawy? Do czego zdolna jest skrzywdzona kobieta? Czy można kibicować osobie, która wybiera wydawałoby się najgorsze rozwiązania?

Popkulturę coraz bardziej pociągają bohaterowie „mniej krystaliczni”. Nasz Win jest tego świetnym przykładem. To bohater, który od samego początku wzbudza emocje i zainteresowanie. Po pewnym czasie odnosi się wrażenie, że to facet, którego kochasz nienawidzić. Ja polubiłem go za autentyczność. To outsider z charyzmą – Paweł Małaszyński

Harlan Coben to mistrz kreacji bohaterów z krwi i kości. Taki jest też Win − pełen uroku, arogancki brutal. Socjopata, który walczy w imię dobra, ale według własnych zasad. Windsor Horne Lockwood III unika bliskich relacji osobistych, ma przekonanie, że wszystkie problemy można załatwić przy użyciu pieniędzy i nie stroni od przemocy fizycznej. W porównaniu z postaciami, które pisarz zwykle obsadza w rolach głównych, to prawdziwy antybohater. Czy Win spodoba się słuchaczom i czytelnikom? Tego dowiemy się już 10 listopada.

Empik/Zdjęcie główne: Empik