Hity VOD Cineman.pl w pakiecie WP Pilot

Od 1 lipca platforma WP Pilot udostępnia ofertę łączącą dostęp do kanałów TV na żywo oraz do ponad 1500 pozycji filmowych cineman.pl.

Oferta dostępna jest początkowo w pakiecie Filmklub+ Starter PLUS, w późniejszym czasie dołączy do niej pakiet Filmklub+ Rozszerzony MAXI.

W internecie nie ma sensu dzielić rozrywki na VOD i telewizję linearną. Czasem mamy ochotę nie męczyć się wyborem i pójść za tym, co proponuje nam kanał TV, a czasem chcemy obejrzeć konkretny film. A Cineman ma naprawdę genialne produkcje. Dzięki naszej ofercie masz obie te rzeczy jednocześnie, nie przepłacając – mówi Marcin Malicki, Prezes WP Pilota.

Cena pakietu Filmklub+ Starter PLUS wynosi 44,99 zł brutto, z kolei pakietu Filmklub+ Rozszerzony MAXI 75,99 zł brutto. Pakiety dostępne są w płatności jednorazowej. Po zakupie pakiet TV zostanie automatycznie aktywowany. Użytkownik otrzyma również w ciągu godziny maila z kodem dostępu do pakietu SVOD Filmklub+ dostępnym na cineman.pl.

Usługi video na żądanie od początku były rozszerzeniem, ale też uzupełnieniem oferty klasycznej telewizji. WP Pilot to produkt linearny wyższej generacji dlatego jestem pewna, że połączenie zasięgu WP Pilota z najlepszymi filmami z ostatnich lat dostępnymi na Cineman.pl zaowocuje stworzeniem unikalnej strefy rozrywki dla każdego odbiorcy – mówi Justyna Troszczyńska, Dyrektor Zarządzająca Cineman sp. z o.o.

WP Pilot to  platforma do odbioru tradycyjnej telewizji w wersji online, która oferuje elastyczne pakiety bez zobowiązań i długoterminowych umów. W ofercie znajdują się stacje ogólnotematyczne, filmowe, sportowe oraz te dedykowane najmłodszym. Usługa jest dostępna poprzez stronę internetową, aplikację na platformy Android, iOS, Windows, Huawei Mobile Services, Samsung Smart TV, LG Smart TV oraz z wykorzystaniem Chromecast i Airplay. Zgodnie z badaniem Mediapanelu w maju 2021 roku z WP Pilot korzystało niemal 1,9 mln realnych użytkowników.

Cineman.pl jest platformą streamingową należącą do Monolith Films – jednego z największych niezależnych dystrybutorów filmowych w Polsce.

Filmklub+ to pakiet SVOD dostępny na platformie Cineman.pl. W Filmklub+ dostępne są takie głośne tytuły jak oscarowy „Parasite”, kultowe „La La Land” i „Wilk z Wall Street”. W ofercie dla dzieci znajdują się takie tytuły jak „Baranek Shaun. Farmagedon”, „Paddington 2” czy „My Litte Pony”.

Wirtualna Polska/Zdjęcie główne: Wirtualna Polska