„Osaczony” – tylko w Polsat Box Go

Najnowszy serial kryminalny w reżyserii Macieja Dutkiewicza „Osaczony” można oglądać w całości wyłącznie w serwisie Polsat Box Go. Tytuł opowiada o zbrodni, namiętności i zdradzie, kryjących się w domach z pozoru idealnych rodzin.

„Osaczony” to wciągający serial kryminalny o zdradach, tajemnicach i namiętnościach. W pozornie spokojnej, szanującej się społeczności dochodzi do morderstwa. Ginie sześcioletni chłopiec z sąsiedztwa. Jego ciało przypadkowo odnajduje jeden z mieszkańców – Michał (Leszek Lichota). Tego dnia życie głównego bohatera zmienia się w koszmar.

Śledztwo w sprawie morderstwa prowadzi detektyw Kron (Eryk Lubos), kierujący się zasadą „ten, kto znajduje ciało, staje się pierwszym podejrzanym”. Lokalna społeczność i media wydały już wyrok. Rodzina również niejednoznacznie odnosi się do sprawy. Aby uwolnić się od podejrzeń, Michał sam spróbuje znaleźć mordercę. W międzyczasie odkrywa wiele tajemnic skrywanych za fasadą idealnych rodzin z przedmieścia.

Serial dostępny jest w całości wyłącznie w serwisie Polsat Box Go, dla użytkowników pakietu Polsat Box Go Premium. Promocyjna cena pakietu to 30 zł za 30 dni. Treści dostępne w pakiecie można oglądać bez reklam w dowolnym miejscu i czasie na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji na: urządzeniach mobilnych (Android, HMS i iOS), telewizorach Smart TV, Android TV, Apple TV oraz dekoderach.

Za opartą na australijskiej licencji 6-odcinkową produkcję odpowiada TFP TV & FILM PRODUCTION. Reżyserem jest Maciej Dutkiewicz („Na krawędzi”, „Na krawędzi 2”, „Defekt”, „W pustyni i w puszczy”, „Czułość i kłamstwa”, „Złotopolscy”, „Fuks”), który przygotował scenariusz wspólnie z Arkadiuszem Borowikiem („Rodzina zastępcza”,  „Adam i Ewa”, Męskie-żeńskie”, „Na krawędzi”, „Na krawędzi 2”, „Dziewczyny ze Lwowa”). Zdjęcia rozpoczęły się w czerwcu 2020 roku, a realizował je Marek Traskowski („Wyzwanie”, „The Boat”, „Komisarz Alex”, „Na krawędzi”, „Szpilki na Giewoncie”).

Polsat Box Go to nowy serwis, który zastąpił Iplę i Cyfrowy Polsat Go, z dostępem do tysięcy godzin najlepszego sportu, filmów, seriali, programów, informacji i bajek, które każdy może oglądać, kiedy i gdzie chce. To dostęp do treści w formule VOD, czyli „na żądanie”, oryginalnego kontentu premium, seriali i programów przedpremierowych, 120 kanałów TV, wydarzeń sportowych na żywo. 

Serwis oferuje dwa nowe, proste pakiety tematyczne dostępne dla użytkowników z Polski: Polsat Box Go Sport i Polsat Box Go Premium, a także Polsat Box Go HBO i dwa pakiety dla użytkowników z zagranicy: Polonia i Fortuna 1 Liga. Jest dostępny na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji na urządzeniach mobilnych (Android, HMS i iOS), telewizorach Smart TV, Android TV, Apple TV oraz na dekoderach.

Grupa Polsat Plus/Zdjęcie główne: Grupa Polsat Plus/Wideo:YouTube